Petr Pilný

Nerozumíte počítačům? Já občas také ne...

Aktualizace a novinky

Stránky

Po posledních aktualizacích webu se tu trochu rozbilo zobrazení reklamy – tedy, reklama se zobrazovala správně, ale obsah webu byl (především menu) skoro k nenalezení. Reklamu jsem dočasně vypnul s tím, že ji zkusím upravit, aby ji bylo méně a na lepším místě než úvod stránky. Přes léto se budu věnovat také přehlednosti, obsahu tu pomalinku přibývá a po čase by z toho byl asi celkem slušný „guláš“.

OriTas

OriTas si letos určitě poskočí o jednu revizi, aktuálně pracuji na nové analýze – zatím v režimu testování, zda vůbec něco takového pojede a má smysl. Pokud ano, čeká nás v sekci Extras nový přírůstek. Do základního kódu je zasahování jen minimálně (maximálně přesuny kódu do funkcí), takže bych nemusel nic rozbít. Vydání předpokládám ve verzi alespoň beta někdy o prázdninách, klasická verze vyjde tradičně ke konci roku.

Staré počítače

Vypadá to, že počítače nebyly žádné (vzhledem k frekvenci nových příspěvků), nicméně opak je pravdou. Jen od doby posledního rychlého testu jsem tu měl Optiplex 3020, HP 6710p ve dvou verzích, EliteDesk 800 G2, Optiplex 7010, HP 6510p, Lenovo E320, HP 8300 Elite, HP 8000 SFF, servery Proliant ML 380 G6 a G5, pěkné Sony VAIO s Core2, staré HP nx6110 s ještě IDE diskem… Ne vše jsem testoval do alespoň rychlého testu (a některých kusů jsem měl celkem velké množství), nicméně na tučně zvýrazněné kousky se asi i můžete těšit. U něčeho se dělaly plné upgrady na SSD a maximum paměti. Navíc je to celkem velký rozptyl od stařičkého jednojádra po dvouprocesorový server, který měl 24 vláken.

Aktualizace a novinky

Jeden komentář u “Aktualizace a novinky

Napsat komentář

Přesunout se na začátek