Petr Pilný

Nerozumíte počítačům? Já občas také ne...

Web www.rybareninorsko.cz

Aktuální web (2019)

Ve firmě Rybaření NORSKO se aktivně podílím na správě stránek, internetového obchodu i jednání se zákazníky. Rybaření NORSKO je dynamicky se rozvíjející firmou nabízející produkty vlastní výroby i zboží předních světových výrobců z oblasti mořského rybolovu. Ve firmě spoluzodpovídám za zpracování objednávek, řízení výroby, rozšiřování obchodu a hledání jeho nových oblastí a firma se postupně staví na vlastní systémy vytvořené interně přímo pro naše potřeby.

Původní web z roku 2015

Poskytuje kompletní servis pro všechny, kteří chtějí vyrazit do Norska od potřebného vybavení přes zajištění ubytování včetně zapůjčení vybavení až po preparaci trofejních úlovků. Více informací najdete na www.rybareninorsko.cz.

Základem nabídky je stále především vlastní ruční výroba jigových hlaviček a riperů s několikaletou tradicí, které se používají především v Norsku. Eshop nabízí přes 1000 položek zboží, které se snažíme držet skladem (>99%).

Původní web z roku 2012

Stránky www.rybareninorsko.cz byly vždy tvořeny pro maximální přehlednost a bez zbytečně výrazné grafiky – to je v kategorii webů s podobným zaměřením poměrně výjimečné.

Dnes už se situace za použití moderních redakčních systému vyrovnala a i náš web dostal aktualizaci na systém WordPress.

Úplně první web z roku 2005
Přesunout se na začátek